![278908109 3689152858026708 3190851673430960703 n](/images/images/2022/May/020522/278908109_3689152858026708_3190851673430960703_n.jpg)
1 травня, у Міжнародний день праці, голова #ОбєднанняПрофспілокЛьвівщини Роман Дацько взяв участь у маніфестації і виступив на мітингу "Pokój, praca, bezpieczeństwo" (Мир, робота, безпека) від Всепольського порозуміння профспілок ( Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych) у Варшаві.
Роман Дацько привітав присутніх від імені 250 тис. спілчан Львівщини й усіх 4 млн членів Федерація Профспілок України з нагоди Дня праці. Голова ОПЛ побажав миру, гідної праці і гідної зарплати. Подякував за притулок для понад 3 млн українців. Розповів про ганебні варварські дії окупантів. Окремо подякував за допомогу і підтримку голові Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych Анджею Радзіковському, і нашим друзям з Нижнєсілезького воєводського OPZZ на чолі з Анджеєм Отрембою!
![279218911 3689152958026698 8882598075930600043 n](/images/images/2022/May/020522/279218911_3689152958026698_8882598075930600043_n.jpg)
![278808259 3689152944693366 1797178804387283049 n](/images/images/2022/May/020522/278808259_3689152944693366_1797178804387283049_n.jpg)
![279055314 3689152914693369 14591538272958031 n](/images/images/2022/May/020522/279055314_3689152914693369_14591538272958031_n.jpg)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t79/1.5/16/1f1f5_1f1f1.png)