![278794325 2126863920810837 4766138689041132357 n](/images/images/2022/May/030522/278794325_2126863920810837_4766138689041132357_n.jpg)
Традиційну дату 1 травня на вулицях швейцарських міст відзначили тисячі демонстрантів. Вперше за два роки акції пройшли без будь-яких ковідних обмежень. Цього року у центрі уваги виступів ораторів на мітингах була війна росії проти України.
Демонстрації пройшли приблизно у півсотні міст і регіонів по всій Швейцарії. У Базелі Першотравень відзначили майже 1500 осіб, серед учасників були профспілкові активісти, ультраліві учасники кампаній, йшлося також про захист прав нелегальних мігрантів, які незаконно перебувають у країні, про проблеми ґендерної рівності та захисту клімату.
Першотравень у Швейцарії відзначають уже понад 130 рокі, як свято весни та праці. Часи змінилися кардинально, змінилися й проблеми.