170522

З перших днів повномасштабного нападу росії працівники КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» добровільно мобілізувалися до лав Збройних Сил України та інших військових підрозділів. Про це повідомив генеральний директор закладу Мирон Матейко.

«У період війни значна частина працівників медичних установ є «заброньованими» та не мобілізовуються, адже зобов’язані забезпечувати функціонування галузі на місцях. Проте 26 працівників екстреної медичної допомоги прийняли рішення захищати Україну на фронті і відправилися на службу до військових підрозділів. Більшість із них добровільно відмовилися від своєї «броні», - зазначив керівник.

Водночас в ОКЦ ЕД та МК проводять навчання з невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі, організували збір коштів на потреби ЗСУ, допомагають тимчасово переселеним особам, долучаються до багатьох волонтерських ініціатив.

Зокрема, колектив обласного центру екстреної медичної допомоги перерахував на потреби ЗСУ 480 тисяч гривень для зміцнення забезпечення та обороноздатності України.

 

Рада профспілок Івано-Франківської області