rustin 4 of 4

13-17 липня 2022 року у Бостоні (США) відбувається 87-й Національний з’їзд Американської федерації вчителів, тема якого: «Відновити наше майбутнє: боротьба за перспективу кращої Америки». Участь у з’їзді беруть понад три тисячі учасників – представники профспілок освіти США та Європи.

 

На другий день заходу відбулося нагородження почесною відзнакою правозахисника Баярда Растіна організацій та профспілкових діячів, які у своїй діяльності боряться за демократію та відстоюють права людини.

Профспілка працівників освіти і науки України була удостоєна цієї високої відзнаки за відстоювання демократичних цінностей, боротьбу за права та інтереси своїх членів.

Участь у роботі з’їзду бере заступниця Голови Профспілки Ольга Чабанюк, якій цю відзнаку вручила президентка Американської федерації вчителів Ренді Вайнгартен. Вона зазначила, що члени української освітянської профспілки єдині в своєму баченні – доступ до якісної державної освіти має першочергове ідеологічне, соціальне та економічне значення для країни, а трудові права педагогів є основними для забезпечення якісної освіти.

Президентка Ренді Вайнгартен підкреслила, що сьогодні педагоги України виборюють свої права не лише на освіту, а й на життя. А Профспілка працівників освіти і науки України, як членська організація Інтернаціоналу освіти, глобальної федерації освітянських профспілок, – працює заради миру й розвитку, зміцнення та зростання освітянського профспілкового руху в усьому світі, заради загального блага.

Заступниця Голови Профспілки Ольга Чабанюк від імені профспілки та усіх її членів висловила вдячність за підтримку й таку високу відзнаку. У своєму слові вона висловила сподівання на те, що тісна співпраця між нашими профспілками та народами стане запорукою нового суспільного миру і злагоди в наших країнах та в усьому світі!

rustin 2 of 4

Детальніше:

https://pon.org.ua/novyny/9623-profspilka-osvitian-otrymala-vysoku-vidznaku-ameryky-za-vidstouvannia-prav-ludyny.html

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України