ac0239369a9f7bffa6ab3e8391443ad3 L

Актова зала Комунального закладу вищої освіти “Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Михайла Грушевського” наповнена теплом дитячих сердець, веселим сміхом, музикою та піснями.

 Студентів та викладачів коледжу вітає вокальний ансамбль “Промінчики” під керівництвом Ірини Дікун та Олени Радіонової.

  Назву “Промінчики” ансамбль отримав  не випадково, адже діти, члени творчого колективу – це промінчики сонця, що роблять наше життя яскравим і радісним.

  З 2015 року – колектив очолила викладач музичних дисциплін Дар’я Дмитришена. Учасники ансамблю – студенти відділення “Музичне мистецтво” та діти викладачів віком від 4 до 14 років.

  Ансамбль стає творчою лабораторією як для студентів, так і для дітей, де вони мають можливість реалізувати свої знання та навички.

  Творче життя колективу вирує: концерти, конкурси, інсценізації мюзиклів, флеш-моби, театралізовані дійства, благодійні акції на підтримку онкохворих дітей Барської громади. Зйомки казки “Пригоди Миколайчика”, - яка зайняла І місце у Міжнародному конкурсі. У перші місяці війни – участь у проєкті “Небо над Україною: МВЛ -180 на варті”.

  З початком повномасштабної війни ансамбль “Промінчики” постійно  долучається до благодійних заходів, які організовуються у м. Бар на підтримку бійців 59 ОМПБР.

  Вокальний ансамбль “Промінчики” – активний учасник Всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Лауреати І та ІІ премій. “Промінчики” впевнено торують свій творчий шлях,  підкоряючи все нові і нові вершини.

  А сьогодні – у них свято – перші 20 років творчої діяльності, яке вони зустрічають у колі друзів та поціновувачів їхнього таланту.

  Ювілярів вітають народні аматорські колективи профспілок України коледжу:

-гурт автентичної манери співу Східного Поділля “Голоси предків”;

- вокальний квартет “Магія звуків”;

- дует баяністів.

 Тепло, по-батьківські, привітав “Промінчики” з днем народження директор КЗВО “Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Михайла Грушевського” кандидат педагогічних наук Петро Савчук.

   З особливою місією на свято у коледж завітала перший заступник Голови Федерації профспілок області, голова обласної організації профспілки працівників культури, голова Атестаційної комісії ФПО, депутат обласної ради – Тетяна Побережна.

 За доручення Президії ФПО Тетяна Побережна щиро привітала колектив з ювілеєм та вручила художньому керівнику вокального ансамблю “Промінчики“ Дар’ї Дмитрішеній  Посвідчення Федерації профспілок України  про присвоєння почесного звання “народний аматорський колектив профспілок України”.

Детальніше: http://vinfpo.org.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=964

Федерація профспілок Вінницької області