800

 

 

18 вересня 2013 року в приміщенні Федерації профспілок області відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 60-річчя утворення Черкаської області та 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.


             У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Василь Касян, голова Федерації Петро Шевченко, члени організаційного комітету з числа голів галузевих профспілок: голова обласної профспілки працівників освіти та науки Ольга Жолдак, голова обласної профспілкової організації працівників охорони здоров’я Валентина Кочубей, голова обкому профспілки працівників культури Василь Марштупа, завідуюча відділом по зв’язках з членськими організаціями ФПО Інна Манько.


            Заступник голови обласної ради Василь Касян проінформував присутніх про заплановані заходи на національному та обласному рівнях щодо підготовки та відзначення в містах та районах області обох ювілейних дат.

 

Присутні обговорили і затвердили питання щодо організації різноманітних заходів за участю профспілок Черкащини, зокрема, випуску в області рекламної продукції (плакатів, сувенірів, значків), друкування книжок, відзначення та нагородження людей праці, проведення конкурсів, олімпіад, поповнення сільських бібліотек книжками, які видані письменниками Черкащини.

 

Окрім того, планується проведення обласного суботника з наведення порядку біля пам'ятних знаків, визначних місць в населених пунктах нашого краю, а також перерахування одноденного заробітку працюючими жителями Черкащини для популяризації творчої спадщини великого сина українського народу.

 

Учасники зустрічі домовились про взаємну співпрацю влади та профспілок з відзначення цих дат.

 

Голова Федерації профспілок області Петро Шевченко вніс пропозицію про необхідність відзначення і трудових колективів та представників підприємств, організацій, установ з нагоди ювілейних дат.

 

Члени оргкомітету підтримали також ініціативу проведення на Черкащині тематичного засідання президії Федерації профспілок України.

 

 

Федерація профспілок Черкаської області