![424932891 1115148229918253 2512618391151654103 n](/images/images/2024/February/230224/424932891_1115148229918253_2512618391151654103_n.jpg)
22 лютого відбулося засідання Молодіжної Ради Федерації профспілок Рівненської області, на якому: члени ради затвердили План роботи на 2024 рік.
З привітальним словом виступив голова ФПО Микуола Шершун. Він поінформував молодих спілчан –членів ради, про роботу Федерації профспілок в умовах воєнного стану. Розповів про міжнародну співпрацю з профспілками з Європи, США та інших країн, які підтримують Україну.
![424967792 1115148126584930 530585691610748570 n](/images/images/2024/February/230224/424967792_1115148126584930_530585691610748570_n.jpg)
Про загальні засади діяльності профспілок поінформувала членів Молодіжної ради Наталія БИЦЮК, головний юрисконсульт апарату ФПО. Про інформаційну роботу ФПО та розробку і впровадження інформаційних кампаній розповіла Жанна Крук, директор ПП «Профінформ ФПО».
Під час роботи ради відбулася жвава дискусія щодо подальшої роботи ради. Учасники обмінялися досвідом роботи у своїх організаціях.
![424937158 1115148036584939 6363263766493126367 n](/images/images/2024/February/230224/424937158_1115148036584939_6363263766493126367_n.jpg)
Профінформ ФПО