438725568 822744976550001 2686499183244891677 n
Робоча група з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення мотивує роботодавців легально працевлаштовувати черкасців та підвищувати рівень їхньої зарплати. Чергове засідання групи відбулося в департаменті соціальної політики.
👥️ ️Цього разу на засідання запрошені 13 керівників підприємств та підприємців. Серед пояснень основних причин – неповний робочий день частини працівників, відпустки без збереження заробітної плати чи лікарняні.
💬 «Нині ми працюємо для розвитку країни та підтримки її обороноздатності. Тому керівникам суб'єктів господарювання наполегливо рекомендуємо підвищувати заробітну плату своїм працівникам. Це сплата податків у державу, соціальна захищеність людей і вища пенсія в майбутньому. Наголосимо, що платити людям високу заробітну плату вигідно. Оскільки в разі звільнення когось із працівників чи тимчасової непрацездатності середня зарплата на підприємстві не буде нижчою мінімального рівня», – прокоментувала начальник відділу соціально-трудових відносин та нагляду за призначенням пенсій управління у справах ветеранів війни та надання соціальних гарантій департаменту Юлія Кондратенко.
👉 Зазначимо, що організацією діяльності групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення займається департамент соціальної політики. Очолює її заступниця міського голови Марина Гаркава. До складу групи також входять представники місцевого самоврядування, пенсійного фонду, організації роботодавців та профспілок, відповідних служб (служби зайнятості, податкової, з питань праці, посередництва і примирення).
Збирається робоча група з питань легалізації виплати зарплати раз на місяць.
☎️ Контактний телефон – (0472) 31-99-96.
Адреса офісу робочої групи:
🔑 бульвар Шевченка, 307,
департамент соціальної політики, каб. 202 та 203.
 Федерація профспілок Черкаської області