IMG 630fad94fca898ca31112163322494af V

Учасниками Всеукраїнського профспілкового Віче прийнято резолюцію, яку сьогодні делегатами від мільйонів трудівників передано до Офісу Президента України В.Зеленського, Верховної Ради України і КМУ.

У документі наголошено, що обираючи нову владу: Президента, Верховну Раду, якою призначено Уряд України, трудящі люди, як виборці, щиро сподівались на масштабні позитивні зміни, розвиток економіки, створення нових робочих місць з гідною заробітною платою і належними умовами праці, відкриття трудової перспективи для молоді у своїй країні. Ветерани праці очікували належного матеріального забезпечення за свій багаторічний трудовий стаж.

Але очікування людей не виправдались.

Економіка ще швидше котиться у прірву.

Замість рішучого подолання кризи, відродження національної промисловості, її державної підтримки і замовлень, забезпечення роботою безробітних українців, наповнення державного і місцевих бюджетів, Кабінет Міністрів за підтримки слухняних депутатів Верховної Ради зосередились на проведенні антисоціальних реформ, урізання державних соціальних програм і гарантій, руйнування системи державного соціального страхування і соціального захисту населення.

IMG 4ba1b0094bb3a1e841f286a4bd0fb842 V

Учасники Всеукраїнського профспілкового віче

ЗАЗНАЧИЛИ:

1. Так звана «трудова реформа» Кабінету Міністрів України, Міністра економіки Милованова Т.С., голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Третьякової Г.М. і частини інших народних депутатів України – це брутальне порушення трудових прав людини, руйнування збалансованої законодавчої системи трудових прав і гарантій, ігнорування норм Конституції України, європейського і міжнародного права.

2. Поспішними та не виваженими змінами законодавства про працю, про професійні спілки, соціальне страхування і соціальний діалог, Кабінет Міністрів України провокує до загострення ситуації в суспільстві, протистояння між працівниками і роботодавцями, до стихійної зупинки роботи, змушує профспілки до вжиття різних форм протестних дій, аж до організації страйків, що не сприятиме ні залученню іноземних інвестицій в українську економіку, ні її сталому розвитку.

 IMG 66568c2b4a1b62a9bc1154db4819e9c7 V

ЗВЕРНУЛИСЬ:

До Всеукраїнських профспілок, первинних, територіальних профспілкових організацій та об’єднань:

Підтримати Резолюцію Всеукраїнського профспілкового віче та невідкладно провести обговорення ситуації щодо посилення наступу на трудові, соціальні і профспілкові права та розгорнути в трудових колективах підприємств, організацій, установ інформаційну кампанію через ЗМІ, Інтернет видання, соціальні мережі щодо так званої «трудової реформи» Уряду, втручання в закону діяльність профспілок, згортання соціальних гарантій.

Текст Резолюції додається

 IMG 36752746a37c247af8633e973b1c8b36 V

Прес-центр ФПУ