34.01.20

30 січня ц.р. по Миколаївщині, як і по всій Україні, пройшла «Хвиля гніву» - акції протесту профспілок. Обласна рада профспілок провела мирний мітинг профспілок проти антинародних та антисоціальних Урядових законопроектів №2708 «Про працю» та №2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності профспілок)».

У мітингу взяли участь близько 1000 осіб - представників всіх галузевих профспілкових організацій області. Мітинг відкрив та виступив голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов, який висловив рішучий протест безпрецедентному наступу на трудові права працівників та профспілок, що несуть запропоновані Урядом законопроекти №2708 «Про працю» та №2681 щодо діяльності профспілок. Такими поспішними змінами законодавства про працю, про професійні спілки, про соціальний діалог Кабінет міністрів України провокує до критичного загострення ситуації в суспільстві.

37.01.20

На мітингу виступили голови обласних галузевих організацій профспілок працівників суднобудування та охорони здоров’я, голови первинних профорганізацій Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, ПАТ «Миколаївгаз», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» та інші.

Учасники мітингу сказали рішуче «НІ!» законопроектам №2708 та №2681, які погіршують умови життя та праці трудящих, позбавляючи їх соціально-економічних гарантій та захисту, а також вимагали звільнення міністра розвитку економіки Тимофія Милованова та відкликання з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової.

32.01.20

Учасники мітингу одноголосно прийняли Резолюцію мирної акції протесту профспілок Миколаївщини на захист трудових і соціально-економічних прав людини праці. Резолюцію направлено Голові Верховної ради України та Прем’єр-міністру України.

Після мітингу в Миколаївській обласній державній адміністрації відбулась зустріч профспілкового активу області з головою облдержадміністрації Олександром Стадником.

Акція протесту профспілок відбулась також у місті Южноукраїнську.

31.01.20

33.01.20

35.01.20

 

Миколаївська обласна рада профспілок