DSC 0857

Традиційні змагання з гірськолижного спорту серед працівників медичних закладів області відбулися на базі гірськолижного комплексу «Ведмежа» с. Поляна Свалявського району. Організаторами змагань були Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації (директор Єлізавета Біров) та обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я (голова Володимир Турок). Допомагала галузевій профспілці в проведенні заходу обласна організація ФСТ «Спартак» (голова Микола Щадей).

На старт змагань вийшли 18 команд медичних закладів області – близько 50 учасників. На урочистому відкритті їх учасників та численних уболівальників привітав голова оргкомітету змагань, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимир Турок.

DSC 0804

В особистих змаганнях серед жінок віком до 35 років перше місце зайняла Ніка Борисенко (КНП «Мукачівська ЦРЛ»). В категорії 35-50 років перемогла Наталія Гацюк (КНП «Ужгородська міська поліклініка»), понад 50 років - Беатріса Асталош (КНП «Ужгородський міський центр ПМСД).

У чоловіків віком до 35 років переможцем став Ігор Гам ( КНП «Закарпатська обласна клінічна  стоматологічна поліклініка»), у категорії 35-50 років - Богдан Колодій  (КНП «Мукачівська ЦРЛ»), понад 50 років – його колега по команді - Андрій Новиков.

У загальнокомандному заліку перше місце впевнено завоювала команда КНП «Мукачівська центральна районна лікарня». На другому місці - спортсмени КНП «Ужгородська районна клінічна лікарня»,  на третьому КНП «Закарпатський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії».

Переможці спартакіади у командному та індивідуальному заліку нагороджені кубками, медалями, дипломами організаторів. Нагороди вручили голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимир Турок та головний суддя спартакіади Анатолій Плєханов.