аван

Політична партія «Авангард народу» буде брати активну участь у виборах в місцеві органи влади, а також в парламентських виборах. Таке рішення ухвалено під час з’їзду «АН», що відбувся сьогодні, 4 вересня, у Будинку профспілок в Києві.

У форумі взяли участь заступник Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко, представники профспілок, громадських організацій, науковці, експерти.

У виступах голови політичної партії «Авангард народу» Михайла Мазалевського, учасників зїзду зазначалось, що програма цієї політичної сили не містить жодної дії, яку не можливо виконати. Україні потрібно подолати системне порушення та звуження прав своїх громадян, коли діючою владою системно вносяться та приймаються у «турборежимі» антисоціальні законопроекти.

Саме розбудова соціальної держави здатна забезпечити ефективні механізми підтримки людини, неухильне виконання законів, захищати та відстоювати інтереси своїх громадян.

Підкреслювалось, що політична партія "Авангард народу" – це можливість для громадських та профспілкових активістів реалізувати програми модернізації нашого життя в Україні на краще.

«Ми маємо бачення радикальних змін на краще в Україні! – заявив Михайло Мазалевський. – І хочемо справедливого суспільства для всіх. Ми пропонуємо кожному українцю укласти новий соціальний контракт задля збереження України для майбутніх поколінь, для наших дітей. Ми проти політики тотальної лібералізації ринків, що веде до жорсткої економії. Тому ми створюємо економічні можливості для всіх і забезпечимо стійке процвітання, яке справедливо розподілятиметься між всіма українцями. Нам потрібний довгостроковий інвестиційний план, щоб підготувати наші галузі і працівників, щоб вони отримали вигоди від цифрової революції та розповсюдження штучного інтелекту».

У своїх виступах учасники форуму наголошували на тому, що потрібен пакт солідарності для України і кожного українця. Тільки солідарними діями ми зможемо досягти рівності та справедливості, цілковитої свободи, прогресивного та сталого майбутнього. Соціальні права громадян повинні мати пріоритет над економічними свободами великих корпорацій. Кожен громадянин і кожна компанія повинні робити справедливий внесок у суспільний добробут, виконуючи свої зобов'язання. Оптимізація податкового навантаження, доступність кредитних ресурсів та підтримка національного товаровиробника – це ключові етапи перезавантаження вітчизняної економіки та її шанс виходу з кризи.

Під час з’їзду були затверджена Програма партії в новій редакції, внесені  зміни до Статуту політичної партії «Авангард Народу», затверджена передвиборча програма.

Спікером партії було одноголосно обрано відомого правозахисника і політолога Михайла Чаплигу.

Прес-центр ФПУ

АВАН7

 

 

АББР

АВАН5