20 11 2

30 жовтня у Львівській облдержадміністрації за ініціативи шахтарських профспілок відбулася робоча зустріч голів Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України, Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м.Червонограда, адміністрації ДП «Львіввугілля», директорського корпусу шахт з очільником області Максимом Козицьким.

На порядку денному було обговорено погашення заборгованості із зарплати, збут вугільної продукції, а також необхідність погашення боргів з ЄСВ, щоб працівникам держпідприємства був належно зарахований страховий стаж.

У шахтарських колективах склалась напружена ситуація через заборгованість із зарплати, зауважили представники профспілок, гірники готові вдатися до акцій протесту. ДП «Львіввугілля» на сьогодні працює з перевиконанням плану з видобутку вугілля, але через зниження ціни на вугільну продукцію та несвоєчасні розрахунки енергетиків за отримане паливо опинилося у складному економічному становищі. Станом на 29 жовтня заборгованість із зарплати працівникам ДП «Львіввугілля» складає 159,34 млн грн.

Детальніше

Профспілка працівників вугільної промисловості України