240599619 1944017559095475 4960337373198778391 n
У м. Славутич, що на Київщині, відбулася XVIII Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки. У спортивних змаганнях взяли участь команди молодих спортсменів з ЮУООП, ЗАЕС, ХАЕС, РАЕС, ЧАЕС, АРС та НАЕК (Дирекції).Цьогоріч змагання проводилися з бадмінтону, паркового волейболу, міні-футболу, плавання та дуатлону.
Першою серед команд спортсменів у загальнокомандному заліку стала збірна ЗАЕС, другою — ЮУООП, третьою — РАЕС, далі йдуть — ХАЕС, ЧАЕС, НАЕК (Дирекції), АРС.Переможцем у змаганнях з бадмінтону стала команда ЗАЕС (Альона Вялова та Євген Недільський).Серед дуатлоністів кращою була команда РАЕС (Юлія Руднік-Гриньків та Віталій Демидишин).Кращі результати з плавання показала команда ЮУООП (Тетяна Коломійчук та Євген Муляр).У особистій першості з плавання серед жінок перемогла Тетяна Коломійчук (ЮУООП), а у чоловіків — Євген Муляр (ЮУООП).У змаганнях з паркового волейболу на першому місці — команда ЗАЕС (Олександр Сметана, Ілля Балуєв, Сергій Авдєєв, Лариса Швець).За підсумками фінальних ігор з міні-футболу «золото» у команди ЗАЕС (Сергій Потинг, Євген Вільчинський, Ігор Купрін, Денис Лещенко, Олександр Сметана, Сергій Романенко).
Крім спортивних змагань, у рамках Спартакіади відбувся фотоконкурс «Славутич, я запам’ятаю тебе таким», де переміг Василь Крюков з команди НАЕК (Дирекції).У вечірній, вільний від змагань час спортсмени відвідали Краєзнавчий музей Славутича та Чорнобильської АЕС, де оглянули всі експозиційні зали, у тому числі й нову інтерактивну залу-квартиру м. Прип’ять 1986 року.Для учасників Спартакіади також було організовано перегляд фільму в кінотеатрі просто неба. Всі бажаючі побували на аудіовізуальному перформансі від міжнародного фестивалю архітекторів у Славутичі.А після урочистої церемонії нагородження переможців Спартакіади всі спортсмени мали можливість послухати виступ відомого українського співака та музиканта Арсена Мірзояна, який взяв участь у концерті на Центральній площі міста у рамках проєкту від Українського культурного фонду «Славутич — мала культурна столиця України».Активна участь спортсменів у насиченій культурній програмі свідчить про те, що Спартакіада — це молодіжний захід, де присутній не лише спорт. Це ще й загальний всебічний розвиток молоді!Щира подяка спонсору змагань компанії «7-gram» та особисто директору Ігорю Попковичу за подарунки для переможців Спартакіади.Організаційний комітет висловлює вдячність Славутицькій міській раді й особисто міському голові Юрію Фомічеву та адміністрації Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» за сприяння у проведенні Спартакіади, а також співробітникам Відділення поліції №2 Вишгородського РУП ГУНП у Київській області, КНП «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради, Молодіжній раді «Майбутнє Славутича» та ГО «Centuria» за допомогу в організації змагань з дуатлону.
Організація молоді ППО ЧАЕС щиро сподівається на те, що кожен з учасників Спартакіади отримав заряд позитиву в наймолодшому місті України і в майбутньому захоче повернутися до Славутича знову!
Світлана КОЛИНЬКО
Газета «Атомник України» №34 (1081)