gol 7

Шановні друзі!

Від імені Профспілки працівників культури України дозвольте привітати кожного працівника бібліотечної справи, незалежно від відомчої приналежності закладу, з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек, який професійна спільнота щорічно відзначає 30 вересня.

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність, де люди пізнають свою національну, мовну культуру, розвиваються та самовдосконалюються. Загальновідомо, що лише з інформацією та книгою створюється успішне майбутнє кожної людини і суспільства в цілому. Лише обізнані та всебічно поінформовані громадяни можуть творити світле майбуття своєї держави.

Ми завжди памʼятаємо слова великого Тараса Шевченка: «Хто полюбить книгу, той далеко піде у своєму розвитку. Книга рятує душу від здерев’яніння.»

Тож, низький уклін усім працівникам бібліотечного мистецтва за безмежну відданість своїй справі та високу гуманістичну місію у суспільстві. Бажаю отримувати дійсну насолоду від обраної серцем професії та зичу міцного здоровʼя і нових професійних досягнень заради творчого та інтелектуального розвитку кожного українця.

Свято Всеукраїнського дня бібліотек співпадає з Христовим святом Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Тож Віри Вам, шановні бібліотечні працівники, у власні сили, Надії на світле та мирне майбутнє, Любові від читачів та успіхів у Вашій підчас нелегкій справі задля розквіту нашої неньки України.

 З шаною та повагою, Голова Профспілки працівників культури України Людмила Перелигіна