ВИСТИ

Газета Федерації профспілок України «Профспілкові вісті» як центральне соціальне видання активно працює задля наближення оперативної профспілкової інформації безпосередньо до первинних організацій, профспілкових кадрів і активу на місцях, членів профспілок, охоплення більш широкої читацької аудиторії. Метою профспілкової газети є об’єктивне висвітлення діяльності ФПУ, її членських організацій щодо захисту соціально-економічних і трудових прав та інтересів членів профспілок, гармонізація відносин профспілок і суспільства, розвиток співпраці із соціальними партнерами, поширення ідей профспілкового руху та створення сучасної моделі інформаційної роботи.

ВАРТІСТЬ ПЕРЕДПЛАТИ ПРОФСПІЛКОВИХ ВИДАНЬ на 2022 рік

22152 – Газета «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ» – 345,48 грн.

22909 – Журнал «БІБЛІОТЕЧКА ГОЛОВИ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ» – 137,76 грн.

Головний редактор О.Плаксін просить організувати передплату газети «Профспілкові вісті» з розрахунку не менш, ніж один примірник на одну організацію профспілки. Під час укладання колективних договорів із роботодавцями передбачати окремим пунктом передплату на газету «Профспілкові вісті» та «Бібліотечку голови профспілкового комітету» за рахунок коштів, які перераховує роботодавець на культурно-масову роботу, із розрахунку один примірник газети на 25 членів трудового колективу. Далі він пише у своєму зверненні:

«Закликаю Вас, шановні колеги, щоб ми не втратили нашу газету, активно провести передплату на всіх рівнях організаційної структури ФПУ. Окремо звертаюся до лідерів первинок: ФПУ було внесено зміни до Методичних рекомендацій щодо використання первинними профспілковими організаціями коштів роботодавця на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу, якими дозволено передплачувати газету «Профспілкові вісті». Це допоможе кожній первинці передплатити наше спільне українське друковане видання, що захищає права та інтереси людини праці».

Пресцентр Федерації профспілок України