1636549643 pravo sem 19 of 28

10 листопада 2021 року у форматі онлайн відбувся семінар для Уповноважених Профспілки з питань громадського контролю за додержанням законодавства про працю в установах і закладах освіти.

Відкрив роботу заходу Голова Профспілки Георгій Труханов і наголосив, що надавати правову допомогу спілчанам – це одне із найважливіших питань, що сьогодні стоять на порядку денному у діяльності кожної ланки Профспілки. 

Про завдання Служби правової допомоги в сучасних умовах коротко поінформував заступник Голови Профспілки Сергій Романюк. 

Далі продовжилася практична частина семінару, де державний експерт директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН Ніна Сторчак розкрила питання щодо організації роботи закладів освіти в умовах дистанційного навчання і забезпечення прав та інтересів учасників освітнього процесу.

Завідувач Юридичного відділу апарату ЦК Профспілки Сергій Курилкін окреслив законодавчі зміни щодо обліку трудової діяльності працівників в електронній формі. А провідний експерт з питань соціального страхування Управління соціального страхування і пенсійного забезпечення ФПУ Юлія Савченко зупинилася на правових аспектах впровадження електронної системи обліку ведення листків із тимчасової втрати працездатності.

Насамкінець семінару Уповноважені Профспілки обговорили актуальні питання діяльності Служби правової допомоги Профспілки. 

За матеріалми профспілки працівників освіти і науки України https://pon.org.ua/novyny/9086-onlain-seminar-sluzhby-pravovoi-dopomogy-profspilky.html