20220504 102841

 

Профспілки  Дніпропетровщини разом з усією країною активно працюють на Перемогу. Фінансова та матеріальна допомога армії і теробороні , організація разом з роботодавцями випуску необхідної промислової та оборонної продукції, облаштування біженців, допомога пораненим бійцям та підтримка сімей військовослужбовців – до всього сьогодні є справа профспілкам області.

         Про все це йшла мова на черговому засіданні президії  обласного об’єднання профспілок. Прозвітувавши  про вже зроблене, його голова -  Віталій Дубіль націлив керівників галузевих облпрофорганізацій на подальше забезпечення потреб армії та оборони  країни, яка бореться з російською агресією, а також на  вирішення повсякденних проблем трудових колективів.

        Акцентувалась увага й на необхідності посилення контролю з боку профспілок за організацією трудових відносин в умовах воєнного часу. Про її особливості проінформував учасників засідання  та відповів на їхні запитання член міжгалузевої ради профспілок, профспілковий адвокат  Олексій Погрібняк.

        Про нинішній стан соціально – трудових відносин, колективно – трудові спори у воєнних умовах розповіли начальник  відділення Національної служби посередництва і примирення у Дніпропетровській області Ігор Чуб, а також його колега – керівник Харківського відділення НСПП Сергій Лайков, який тимчасово перебуває і працює в нашій області.

 20220504 102833

                                                                             Прес -центр Дніпропетровського

                                                                             облпрофоб’єднання.