![327545703 705156684647477 8918644277371058373 n](/images/images/2023/Januar/260123/327545703_705156684647477_8918644277371058373_n.jpg)
26.01.2023 року у малій залі Федерації профспілок Хмельницької області відбулась семінар - нарада з головами первинних профорганізацій Хмельницької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України, в якій взяла участь заступник начальник головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Юлія Ковальчук.
Темою зустрічі були новації пенсійного законодавства в 2023 році та особливості пенсійного забезпечення медичних працівників.
Під час виступу Юлія Ковальчук поінформувала учасників зібрання про
:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta8/1.5/16/1f447.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
Під час спілкування фахівцю головного управління було поставлено чимало запитань, на які запитувачі отримали змістовні відповіді та вичерпні роз’яснення законодавчих норм.