![IMG 3685](/images/images/2024/February/210224/IMG_3685.jpg)
В Закарпатській облпрофраді 20 лютого - у Всесвітній день соціальної справедливості відбулося чергове заняття постійно діючого семінару-навчання голів обласних організацій галузевих профспілок. Перед профспілковими працівниками виступили фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, з яким обласна рада профспілок підписала Угоду про співпрацю.
Відкриваючи зібрання, голова Закарпатської облпрофради Іван Зелінський підкреслив важливість соціального партнерства профспілок і органів Пенсійного фонду.
![IMG 3676](/images/images/2024/February/210224/IMG_3676.jpg)
Про зміни у пенсійному законодавстві, призначення субсидій, оплати лікарняних та інших видів допомог, використовуючи конкретні приклади, розповіли начальник управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг Вікторія Поляковська і начальник відділу перевірки правильності розрахунку розмірів страхових виплат у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності Богдан Савицький.
![IMG 3689](/images/images/2024/February/210224/IMG_3689.jpg)
Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області відповіли на численні запитання профспілкових працівників.
На фото: під час семінару-навчання в Закарпатській облпрофраді
![IMG 3680](/images/images/2024/February/210224/IMG_3680.jpg)
Сергій Баранчиков,
пресцентр Закарпатської облпрофради