1 160424 

Василь Андреєв, Голова Профспілки будівельників України 4 квітня ц.р. взяв участь у вебінарі «Вивчення трудових прав через гру: курс від Міжнародної організації праці» та презентував освітню гру «Працевлаштування без фільтрів» для викладачів закладів професійно-технічної освіти, здобувачів профтех освіти та їхніх батьків.

Гра, яка розроблена Профспілкою будівельників України за підтримки Міжнародної організації праці та компанії Technomatix e-Learning Solutions, має на меті освоєння навичок, необхідних для забезпечення трудових прав користувачів за допомогою профспілкового захисту, та призначена допомогти студентам краще розуміти процес пошуку роботи та розвивати навички, необхідні для успішного працевлаштування, а також базову інформацію про трудові права.

У грі можна дізнатися, як знайти роботу з хорошими умовами праці, розпізнати непорядного роботодавця та зрозуміти, чи вам пропонують чесні та безпечні умови працевлаштування. Під час проходження гри можна ознайомитися із типовими ситуаціями на робочих місцях, при прийомі на роботу та у разі хвороби. Гра допоможе користувачам отримати базові знання та навички для захисту своїх трудових прав, ведення переговорів з роботодавцями та вчинення у кризових ситуаціях на роботі.

Ця гра призначена для молодих людей віком 15-29 років, які збираються вийти на ринок праці або нещодавно почали працювати. Вона підходить для молодих людей з різними рівнями освіти та є універсальною для всіх професій.

2 09

Більше інформації про гру «Працевлаштування без фільтрів» та посилання на неї можна знайти на сайті:

https://profosvita.online/courses/course-v1:Profosvita+CF-G001+2023/about?fbclid=IwAR2k1oHMvjJn1ZM8DL_NEsqJvoaQEvQVl606W0kQuQmTHcyCDbg7hFXXD1A

Вебінар надав можливість учасникам не лише поглибити власні знання про трудові права й кар'єрне орієнтування, але й отримати ефективні інструменти для їхнього викладання, використовуючи сучасні освітні підходи.

Джерело: http://www.profbud.org.ua/blog-details/146

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ БУДІВНИЦТВА
І ПРОМИСЛОВОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ  УКРАЇНИ