
5 серпня ц.р. голова ФПУ Сергій Бизов провів робочу нараду з головою Контрольно-ревізійної комісії ФПУ Віталієм Бабичем.
У нараді взяли участь заст. голови ФПУ Євген Драп’ятий і керівниця Управління фінансів, бухгалтерського обліку та кадрової роботи – головний бухгалтер Світлана Моторенко.
У ході наради було обговорено низку актуальних питань фінансового стану ФПУ, пов’язаних з окупацією території прифронтових областей, руйнацією підприємств та евакуації членів профспілок. Заходи щодо зміцнення профспілкової солідарності, посилення правозахисної функції профспілок. Не виконання окремими членськими організаціями зобов’язань щодо фінансування статутних завдань ФПУ.

Голова ФПУ Сергій Бизов звернув увагу голови Контрольно-ревізійної комісії ФПУ на необхідність налагодити дієву комунікацію з ревізійними комісіями членських організацій задля надання методичної допомоги.
Членським організаціям ФПУ буде запропоновано проведення навчання голів ревізійних комісій членських організацій. В рамках співпраці з роботодавцями здійснюватимуться заходи щодо належного перерахування членських внесків, відрахування 0,3% профкомам первинних профорганізацій.

Щодо існуючої тривалої заборгованості сплати внесків окремими членськими організаціями ФПУ планується скликати засідання КРК ФПУ та офіційно довести до виборних органів організацій, які мають заборгованість, інформацію про рівень сплати внесків керівниками цих організацій до бюджету ФПУ та запропонувати вжити невідкладних заходів щодо виправлення ситуації. Рекомендувати розглянути це питання на засіданнях колегіальних органів членських організацій.

Основою зміцнення фінансового стану підприємств і профспілок Голова ФПУ вважає відновлення виробництва, повне його завантаження та зайнятість працівників, наявність державних замовлень та їх фінансового забезпечення, гідну оплату праці, погашення заборгованості з зарплати. Все це призведе до підвищення добробуту членів профспілок і відповідно покращить фінансування діяльності профспілок.

Пресцентр ФПУ

