Нещодавно довелося бути учасником семінару для працівників відповідальних за інформаційну роботу в членських організаціях ФПУ, який проходив на базі Чернігівського навчально-методичного центру профспілок (директор Ірина Дорожкіна). Знову переконався, що до будь - якого напрямку профспілкової роботи у цьому НМЦ – завжди цікавий підхід із застосуванням сучасних форм навчання.

            Жваве і фахове обговорення викликала Концепція інформаційної діяльності Федерації профспілок України, яку кваліфіковано, із знанням справи презентував керівник Інформаційно-аналітичного центру ФПУ Юрій Работа. Безумовно, реалізація на практиці цієї Концепції, підтримана фінансовими важелями, дасть можливість всебічно сприяти зростанню іміджу Федерації профспілок України у медіа-просторі. У порівняльному плані цікавим був і виступ на семінарі координатора Московського офісу МКП-ВЕРС  Анни Сальникової.

            Найвищу оцінку учасників семінару отримала презентація цілого ряду питань, зв’язаних з використанням соціальних мереж, сучасних інформаційних технологій, роботи з комп’ютером, яку запропонував тренер з комунікацій Андрій Маштаков (м. Київ). Так само як і розгляд питань комунікаційної стратегії профспілок, використання мультимедійних та інтерактивних сервісів і соціальних веб-мереж, роботи з фото- та відеоматеріалами й інших, які презкнтували тренери Чернігівського НМЦ профспілок Володимир Ковальчук і Віталій Копиш. А завершили семінар практичні вправи – рольові ігри, участь у яких взяли усі учасники семінару, показавши високу фахову підготовку та ґрунтовні знання.

            Хочеться висловити подяку організаторам семінару – Інформаційно-аналітичному центру ФПУ (керівник Юрій Работа) та Чернігівському навчально-методичному центру профспілок (директор Ірина Дорожкіна) не тільки за добре сплановане навчання, алей за культурно-дозвіллєву програму, під час якої учасники семінару, що представляли галузеві та регіональні профспілки, мали можливість ознайомитися з роботою Чернігівського НМЦ профспілок, поспілкуватися, побувати в м. Батурині – центрі українського козацтва.

            На фото Віктора Ковриги:

            Рольова гра під час семінару у Чернігові.

 

DSCN1602

 

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-гуманітарної

роботи Закарпатської облпрофради