DSCN9120 - копия 

      

В листопаді 2013 року Криворізькому державному комерційно-економічному технікуму виповнилося 50 років з дня заснування.

     За ці роки для   торгівлі, ресторанного та готельного господарств підготовлено близько 20 тисяч кваліфікованих спеціалістів.  

     13 років технікум очолює енергійна, мудра, чуйна людина, професіонал   Резниченко Наталія Михайлівна, яка завжди крокує в ногу із часом. Педагогічний колектив технікуму – це викладачі високої кваліфікації, віддані своїй справі люди.

        Конструктивний соціальний діалог профкому і директора технікуму дозволяє вирішувати багато соціально-економічних проблем працівників і студентів. Це і є головною мотивацією профспілкового членства : всі працівники і студенти є членами профспілки. Голова профспілкової організації Саква Валентина Миколаївна, профспілковий комітет технікуму докладають чимало зусиль для створення сприятливого соціального клімату в колективі.

     На урочистих зборах з нагоди ювілею були присутні заступник Криворізького міського голови Бєрлін В.М., голова Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської профспілки торгівлі Прохоренкова І.М., голова Криворізької міської організації галузевої профспілки Кириченко Г.А., керівництво Саксаганського району міста.

       Директор технікуму Резниченко Н.М. нагороджена медалями « За розвиток регіону» та « За заслуги перед містом» , високою профспілковою нагородою « За розвиток соціального партнерства». В вітальному листі Центральна Рада Всеукраїнської профспілки торгівлі висловила велику вдячність керівництву та профспілковому комітету технікуму за спільну плідну роботу по підвищенню заробітної плати працівникам, створення належних умов праці, наданню додаткових пільг і гарантій працівникам і студентам. Голова профкому Саква В.М. нагороджена Почесною грамотою Дніпропетровського обласного об»єднання профспілок.


Інна Прохоренкова,

Голова Дніпропетровської

обласної організації ВПТ

 

DSCN9009