1336376935 1308559968 g100

 

15 травня Уряд на своєму засіданні розглянув Концепцію Державної цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів на період до 2017 року та ухвалив відповідне розпорядження.

Про це повідомив представник профспілок в Уряді – перший заступник керівника СПО об’єднань профспілок, в.о. першого заступника Голови ФПУ Г.В.Осовий. Зокрема, він підкреслив, що під час дискусії зазначалося, що з огляду на необхідність термінового вирішення проблемних питань щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей в Україні, збереження та розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів, у тому числі державних підприємств України МДЦ „Артек" та УДЦ „Молода гвардія", доцільно розробити єдину Державну цільову соціальну програму оздоровлення і відпочинку дітей та розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів на період до 2017 року, до якої будуть включені заходи щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів, у тому числі державних підприємств України „Міжнародний дитячий центр „Артек" та „Український дитячий центр „Молода гвардія".

Проект Концепції спрямований на удосконалення системи оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення державних гарантій щодо доступності та якості оздоровчих та відпочинкових послуг, розвиток мережі дитячих оздоровчих закладів.

Основними шляхами досягнення мети є:

-   забезпечення доступності та якості послуг оздоровлення та відпочинку;

- створення безпечних та комфортних умов перебування дітей в дитячих оздоровчих закладах, у першу чергу тих, які потребують особливих умов для оздоровлення та відпочинку;

- збереження та розвиток мережі дитячих оздоровчих закладів, в тому числі державних підприємств України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і Український дитячий центр «Молода гвардія»;

- розвиток творчих здібностей дітей тощо.

У своєму вступному слові прем’єр-міністр України М.Я.Азаров наголосив, що соціальні ініціативи Президента України спрямовані в першу чергу на забезпечення для дітей здорового способу життя, можливостей для всебічного розвитку.

Поточного року Уряд передбачає забезпечити оздоровлення та відпочинок 2 млн. 810 тис. дітей шкільного віку. Це майже 70% загальної чисельності школярів в Україні.

- Літній відпочинок стовідсотково забезпечений фінансовими ресурсами. Тому вимагаю від Державної казначейської служби і відповідних розпорядників бюджетних коштів забезпечити ритмічне, у повному обсязі фінансування дитячих закладів, - сказав Глава Уряду.

Сьогодні відбулася селекторна нарада щодо готовності закладів до літнього відпочинку дітей за участю відповідних керівників міністерств.

У нараді взяли участь представники ФПУ.

ІАЦ