Gai-28

 

   13.03.2013 у Верховній Раді України відбулось парламентські слухання, які провів Комітет з питань сім′ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

 

   У заході прийняли участь Міністр молоді і спорту України Равіль Сафіуллін, заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади.

 

     У ході слухань були розглянуті питання вдосконалення законодавчого забезпечення страхування життя та здоров’я спортсменів всіх категорій, які беруть участь у спортивних заходах всіх рівнів та шляхи вдосконалення державної політики у сфері фізичної культури і спорту.

 

   У своєму виступі Євген Драп’ятий наголосив, що профспілки підтримують ідею законодавчого закріплення страхування життя та здоровя спортсменів на час участі у спортивних заходах. Він підкреслив, що ще у лютому 2011 року ФПУ надіслала звернення до Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України минулого скликання   з пропозиціями профспілок, які частково враховані.

Євген Драп’ятий запропонував на законодавчому рівні закріпити джерело страхування учасників спортивних заходів, а саме – частину доходів від використання надр держави.

 

   Комітет Верховної Ради України вирішив утворити робочу групу для узагальнення пропозицій внесених у ході слухань та напрацювання їх на законодавчому рівні.

 

   Учасники зібрання поздоровили Равіля Сафіулліна з призначенням Міністром молоді і спорту України та побажали успіхів у подальшій діяльності по керівництву цією важливою галуззю.

 

Департамент розвитку профспілкового руху ФПУ