fst ukraina 

 

      28 березня 2013 року відбулось засідання президії центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

 

     Фізкультурно-спортивне товариства «Україна» це наймасовіша фізкультурно-спортивна організація у витоках якої стоять   профспілки.

 

     Президія розглянула підсумки роботи товариства за 2012 рік. Було проаналізовано підсумки участі спортсменів товариства у всеукраїнських та міжнародних змаганнях у 2012 році та намічені завдання на 2013 рік.

 

     Було обговорено хід підготовки до ХІХ Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту та ХХІІ Всеукраїнської спартакіади серед спортивних клубів та провідних колективів фізичної культури та відповідно попередніх змагань у трудових колективах, міських та обласних осередках товариства.

 

     Президія затвердила Положення про огляд-конкурс між регіональними організаціями ФСТ "Україна" на кращу організацію роботи з фізичної культури і масового спорту серед трудящих та умови проведення Огляду - конкурсу на кращу постановку роботи ДЮСШ.

У ході засідання були розглянуті інші важливі питання діяльності товариства.

 

     Під час обговорення питань порядку денного голова товариства Микола Ципло неодноразово висловлював слова вдячності Федерації профспілок України, за підтримку діяльності товариства, яке опікується розвитком робітничого спорту.

 

   Голови обласних осередків висловили вдячність Федерації профспілок України за системну допомогу у збереженні мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл товариства, які діють у всіх куточках України.

 

   У роботі президії взяли участь працівники департаменту розвитку профспілкового руху апарату ФПУ.

 

 

 

Департамент розвитку профспілкового руху апарату ФПУ