oo 2383

 

Напередодні Дня журналіста двоє наших колег – керівник прес-центру Дніпропетровського облпрофоб’єднання Віктор Коврига та спеціаліст з культурно-масової, спортивної та оздоровчої роботи обкому профспілки комунальників Вадим Обуховський – були відзначені нагородами обласної організації Національної спілки журналістів України.

Премією імені відомого місцевого журналіста і письменника, дослідника героїчного військового минулого нашої країни Р.Суворова в конкурсі «Краща журналістська робота на військово-патріотичну тему», який спілка журналістів проводила спільно з Фондом захисту учасників Великої Вітчизняної війни та членів їх сімей, відзначено опублікований цього року в газеті «Позиция» художньо-документальний нарис В.Ковриги «Сердце оставив в горах», присвячений 90-річчю зародження вітчизняного альпінізму. У цій роботі розкриваються маловідомі сторінки участі профспілок Дніпропетровщини у розвитку оборонної та виховної роботи серед трудящих та студентства, альпіністського руху у 1930 рр. та героїчним подвигам вихованців профспілкового спорту у роки війні.

Автор нарису   працює в журналістиці більше 30 років (з них чверть віку – у профспілках, нагороджений знаком ФПУ «Профспілкова відзнака», Почесною грамотою ФПУ), регулярно публікується у місцевих та всеукраїнських ЗМІ, є постійним автором та членом редколегії газети «Позиция» з першого дня її більш ніж 20-річного існування. В.Коврига також досліджує історичне минуле нашого краю, його робітничого та профспілкового руху, громадської та військово-патріотичної діяльності профспілок, що, зокрема, знайшло відображення у п’яти книгах, які належать його перу.

Вітальним листом НСЖУ та нагрудним знаком «Ветеран журналістики Дніпропетровщини» відзначена багаторічна плідна творча робота В.Обуховського. Нещодавно Вадим Павлович відзначив своє 75-річчя, але ветеран , який віддав профспілкам понад 40 років, продовжує залишатися в строю, допомагає зростанню молодих профспілкових журналістів. Багато років він публікується в місцевій та центральній пресі, обласній профспілковій газеті «Позиция».

 

 

Марина Ковтун, член НСЖУ,

 

                                                                                                 головний редактор газети

 

                                                                                                «Позиция».