optimismo

 

У 2012 році ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем ​​щастя з метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети.

Заснувавши Міжнародний день щастя, ООН також прагне звернути увагу світової громадськості на те, що економічний розвиток має бути збалансованим, рівноправним і всеохоплюючим. Результатом здійснення такої моделі розвитку стане стійке економічне зростання в країнах з подальшим зниженням рівня бідності.

Також, на думку засновників, сьогоднішнє свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства, у зв’язку з чим, засновники закликають усі країни направити зусилля на поліпшення добробуту кожної людини.

ООН розповсюдила привітання генерального секретаря Пан Гі Муна. Генсек визнав, що значна частина людей як і раніше живуть у крайній убогості і зазначив держави, які намагаються змінити цю ситуацію.

«Я закликаю всіх зміцнювати прихильність до всебічного і сталого розвитку людського потенціалу і знову заявити про своє зобов'язання допомагати іншим. Співчуття сприяє щастю і допоможе побудувати майбутнє, якого ми прагнемо», - сказав Пан Гі Мун.

Він виступив за розширення списку країн, які беруть участь у розробці національних стратегій, націлених на підвищення добробуту громадян, соціального розвитку та захист навколишнього середовища. Ці три компоненти, впевнені в ООН, є обов'язковою складовою людського щастя.

20 березня обрано датою свята, оскільки є днем весняного рівнодення. День дорівнює ночі практично в усьому світі, і в ООН вважають, що це символ рівності всіх жителів планети, які мають однакові права на щастя.

 

ІАЦ

за повідомленнями Інтернет-видань

http://www.autotravel.ua/news/sogodni-u-sviti-vpershe-vidznachaetsya-den-shchast/view_print/