DSC06258

 

25 вересня розпочато засідання Робочого комітету та Наглядової ради шведсько-українського проекту з метою доопрацювання Нової Моделі вирішення трудових спорів в Україні.

Слова привітання висловили Курт Ерікссон та Олександр Окіс керівники Національних Служб посередництва Швеції та України відповідно, а також представники соціальних партнерів заступник Голови Федерації профспілок України Сергій Кондрюк та Генеральний Директор Федерації металургів України Сергій Притоманов.

На початку серпня проект нової Моделі надійшов на обговорення Сторонам соціального діалогу. Слід зазначити, що протягом двох років у складній, але конструктивній дискусії напрацьовувався механізм спрощення та доступності, а також скорочення строків вирішення трудових спорів як індивідуальних, так і колективних.

Спільний представницький орган об’єднань профспілок висловив свої зауваження, основні з яких стосувалися проведення акцій протесту та реалізації профспілками права на страйк.

 Під час засідання у Стокгольмі презентовано нову Модель вирішення трудових спорів в Україні. Протягом трьох днів заплановано обговорення зауважень та пропозицій соціальних партнерів, а також проведення зустрічей з представниками профспілок та організацій роботодавців металургів Швеції.

 Більш детальну інформацію з цього питання можна отримати, надіславши повідомлення на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Департамент виробничої політики та

колективно-договірного регулювання

 

DSC06261

 

DSC06260

 

 

DSC06264