logo epsu

 

Генеральний секретар ЄФПГО Ян Віллем Гудріан на знак солідарності з ФПУ та у відповідь на звернення Голови ФПУ Григорія Осового надіслав листи до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана і голови парламентського Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмили Денісової із закликом не приймати зміни до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (реєстр. № 3474 від 13.11.2015).

 

Це є втручанням в діяльність профспілок, - наголошується у листі Я.В.Гудріана, - поправки до закону спрямовані на послаблення і підрив профспілок. Вони суперечать багатьом законам і міжнародним зобов'язанням (пояснювальний документ мовою оригінала додається).

Окрім цього зазначені поправки впливають на репутацію України: вони недоречні в той час, як деякі країни-члени ЄС (наприклад Нідерланди) мають прийняти рішення про схвалення Угоди між Україною та ЄС про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі. У виборців може не бути позитивного ставлення до України, якщо права профспілок ставляться під питання.

 

(Текст листа Я.В.Гудріана українською мовою додається)

 

Департамент міжнародних зв’язків,

Прес-центр ФПУ