IMG 0849

 

4 лютого у Києві стартував триденний тренінг для юристів профспілок з вивчення практики використання міжнародних трудових стандартів та їх наглядових механізмів.

 

Захід проводиться під егідою Міжнародної організації праці у рамках Проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» спільно з Бюро МОП з діяльності трудівників (АСТКАУ).

На відкритті перед учасниками виступили: Національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук, фахівці МОП – Оксана Вольфсон – департамент міжнародних трудових норм, Віктор Хюго Рікко – департамент з питань діяльності трудящих, Дмитро Лях, керівник департаменту правового захисту ФПУ та ін..

 

IMG 0874

 

Усі вони побажали учасникам семінару плідної праці з вивчення напрацьованих у міжнародній практиці інструментів захисту прав працівників та дієвого їх використання у профспілковій роботі.

Завдання профспілкових юристів полягає у тому, щоб міжнародні зобов’язання, що виникли у зв’язку з ратифікацією Україною Конвенцій МОП та низки міжнародних нормативно-правових актів, мали своє практичне застосування та посилили захисний арсенал профспілок і найманих працівників.

У тренінгу беруть участь юристи ФПУ та КВПУ, фахівці професійних об'єднань, які очолюють юридичні відділи на центральному, галузевому та обласному рівнях.

 

IMG 0817

 

IMG 0847

 

IMG 0828

 

 

Департаменту правового захисту,

Прес-центр ФПУ