ugoda ohor 014

 

        Для Тернопільської обласної ради профспілок та її обласних галузевих профорганізацій питання охорони праці, захисту та реалізації прав членів профспілок на гідну, а отже безпечну працю є пріоритетним напрямком діяльності. З метою взаємодії Тернопільської обласної ради профспілок з територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Тернопільській області у здійсненні громадського контролю і державного нагляду за додержанням законодавства про охорону праці 22 квітня цього року укладено Угоду на новий 5-річний термін.

     Сторони домовилися про те, щоб координувати свою діяльність і сприяти одна одній у реалізації прав і повноважень, визначених для них законодавством здійснювати обмін інформацією про стан охорони праці, рівень виробничого травматизму й профзахворювань, вживати узгоджених спільних заходів, спрямованих на підвищення ефективності громадського контролю і державного нагляду за додержанням законодавства про охорону праці.

        Документ підписали голова Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Присяжний та начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Тернопільській області Михайло Лаба.

 

 

Грицина Т.М.,

головний спеціаліст з організаційної роботи

та навчання Тернопільської обласної ради профспілок

 

ugoda ohor 005

 

ugoda ohor 003

 

ugoda ohor 010