АНА

У рамках підготовки до чергового засідання Ради ФПУ, яке заплановано провести 30 червня ц.р. у Будинку спілок 20 червня у Києві, з одночасним підключенням в режимі відеоконференції на платформі Zoom, відбулась нарада керівників всеукраїнських профспілок і територіальних профобєднань. Вів нараду заступника голови ФПУ  Володимир Саєнко.

РАДАВ11

Учасники наради попередньо обговорили питання порядку денного, що вносяться на розгляд засідання Президії іРади ФПУ.Зокрема питання про виклики і завдання ФПУ, її членських організацій щодо забезпечення трудових і соціально-економічних прав працівників в умовах воєнного стану в Україні. Затвердження звіту про виконання бюджету Федерації профспілок України  за 2021 рік та бюджету ФПУ  на 2022 рік. Члени Ради ФПУ отримають інформацію про сучасний стан  профспілкового руху в Україні.

Для них на нараді, з метою ознайомлення, було презентованопорядок проведення електронного голосування на засіданнях Президії та Ради ФПУ.

РАДА10

Керівництво ФПУ поінформувало щодо участі у міжнародних заходах, які проводились останнім часом.

Після детального обговорення учасники наради погодили основні питання порядку денного майбутніх засідань колегіальних органів ФПУ.

     Пресцентр Федерації профспілок України

 

АК

РАД

РАД1

АР