94629166

        

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" Пенсійним фондом було здійснено заходи щодо утворення нового складу Громадської ради при Пенсійному фонді України.

         26 квітня 2013 року відбулися установчі збори, в роботі яких взяли участь представники 24 громадських організацій. Засідання відкрив голова ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів Піддубний В.В. (був головою Громадської ради у 2011-2013 роках), який поінформував присутніх про діяльність Громадської ради за 2011 - 2013 роки.

Під час проведення першого засідання Громадської ради було знову обрано Головою Громадської ради Піддубного Василя Васильовича – голову Всеукраїнської громадської організації “Ліга професіоналів ”.

Одним із заступників голови Громадської ради обрано Кубраченка Анатолія Володимировича – голову Профспілки машинобудівників та приладобудівників України.

До складу Громадської ради при Пенсійному фонді від Федерації профспілок України обрано Максимчука Володимира Спиридоновича – завідувача відділом пенсійного забезпечення апарату ФПУ.

Перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України Кравчук Василь Олексійович ознайомив присутніх з поточним станом діяльності органів Фонду, основними напрямками та пріоритетами державної політики у сфері пенсійного забезпечення.

Зокрема зазначив, що видатки Пенсійного фонду у 2013 році складають 252 млрд. грн., надходження коштів - 230 млрд., тобто майже 22 млрд., це дефіцит бюджету Фонду. Тому завданням Пенсійного фонду є максимально забезпечити надходження коштів до Пенсійного фонду і забезпечити виплату пенсій своєчасно і в повному обсязі. При цьому було запевнено, що всі перерахунки пенсій, що мають бути проведені згідно із законодавством, будуть проведені своєчасно і в повному розмірі.

Кравчук В.В. висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю Фонду з новим складом Громадської ради.

 

 

Департамент соціального діалогу та

соціального страхування апарату ФПУ