groshi 65

 

 

Контролювати якість та адресність соціальних послуг і допомоги мають соціальні інспектори. Про це заявила  Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час виступу на Народній колегії.

 

Завдяки ініціативі, активній позиції та участі громадськості, Мінсоцполітики завершило розробку законопроекту про створення інституту соціальних інспекторів. «Робота соціальних інспекторів дозволить забезпечити контроль та ефективність використання кожної соціальної гривні, а також сприятиме тому, щоб соціальна допомога була максимально адресною. Щоб її отримували ті, хто справді її потребує», - наголосила Наталія Королевська.

 

Міністр зазначила, що впровадження інституту соціальних інспекторів в Україні відповідає світовій практиці. «Я переконана, що ефективна система надання соціальних послуг має працювати в три етапи. Перший – людина приходить у центр надання послуг, котрий працює за принципом «єдиного вікна». Другий – без зайвих довідок і ходінь по кабінетах, на основі інформації з єдиної інформаційної бази отримує необхідну послугу. Третій – соціальна інспекція перевіряє якість надання цієї послуги. Так це працює в усьому цивілізованому світі. Так має працювати в Україні», – наголосила Наталія Королевська.

 

Ініціатива створення інституту соціальних інспекторів, які будуть контролювати якість та адресність соціальних послуг і допомог, була підтримана громадськими активістами Народної колегії.

 

 

Прес-служба Мінсоцполітики