moz

 

З метою упередження загрози скорочення мережі бюджетних установ та чисельності працівників цієї сфери у червні п.р. ФПУ направила розширену інформацію з цих питань до заінтересованих міністерств, зокрема до: Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства культури, Міністерства соціальної політики, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства юстиції України.

В результаті, в кінці липня п.р. Перший віце-прем’єр-міністр України Арбузов С.Г. доручив активізувати роботу з Федерацією профспілок України щодо питань, пов’язаних з оптимізацією бюджетної сфери.

Одночасно, МОЗ України підтримало актуальність питань, порушених у листі ФПУ, насамперед в частині оплати праці працівників галузі охорони здоров'я.

Також МОЗ України акцентувало увагу на важливості підтримки профспілкової сторони при розв’язанні проблемних питань галузі, результативності співпраці з профспілками, особливо з галузевою Профспілкою та висловило сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Слід зазначити, що попередньо повідомлялося, що Мінсоцполітики висловило підтримку низки пропозицій профспілок стосовно реформування оплати праці у бюджетній сфері (http://www.fpsu.org.ua/napryamki-diyalnosti/sotsialnij-zakhist/1820-minsotspolitiki-pidtrimue-klyuchovi-pozitsiji-profspilok-shchodo-reformuvannya-oplati-pratsi-u-byudzhetnij-sfer).

 

 

 

З листом Міністерства охорони здоров’я України можна ознайомитись тут

 

 

 

Департамент бюджетної політики та

соціального захисту апарату ФПУ