groshi 55

 

 

Державним бюджетом України на 2013 рік передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) на компенсацію втрати частини доходів у зв’язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян в обсязі 2 039 640 тис. грн., що на 67 200 тис. грн. менше ніж в 2012 році.

За даними Державної казначейської служби України, станом на 1 жовтня 2013 року виконання розпису перерахування субвенції із Державного бюджету України місцевим бюджетам становить 88,5% (недоотримано – 177,2 млн. гривень).

Аналіз виконання розпису по регіонах протягом січня-вересня 2013 року свідчить, що лише у Одеській області перераховано вище вказану субвенцію у 100% розмірі до запланованого, у 4 регіонах - в межах 94 - 99,1% (м. Київ – 99,1%, Житомирська область – 98,8%, Миколаївська область – 97,2%, Донецька область – 93,9%), найнижче – у АР Крим – 72,7%.

 

 

З інформацією Державної казначейської служби України

можна ознайомитись тут

 

Департамент бюджетної політики

                                                                  та соціального захисту