35379

 

Враховуючи гіркий минулорічний досвід заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери та передумови повторення цієї ситуації в ІV кварталі поточного року, профспілки тримають на постійному контролі проблемні питання виплати заробітної плати працівників бюджетної сфери.

У відповідь на численні звернення ФПУ спільно з всеукраїнськими профспілками працівників бюджетної сфери стосовно фінансового незабезпечення галузей бюджетної сфери та, як наслідок зазначеного, – виникнення боргів з виплати заробітної плати, Кабінет Міністрів України 24 жовтня 2013 року оприлюднив рішення про виділення місцевим бюджетам додаткових дотацій на суму 2,06 млрд. гривень виключно на оплату праці.

Однак, за підрахунками Мінфіну, для належного функціонування бюджетних галузей необхідно щонайменше 5 млрд. гривень.

З метою вирішення даного питання в повному обсязі, у відповідь на звернення ФПУ, Міністерство соціальної політики України ініціювало перед Міністерством фінансів України підготовку змін до Державного бюджету України на 2013 рік щодо забезпечення необхідними коштами на оплату праці працівників бюджетної сфери.

 

 

Департамент бюджетної політики

та соціального захисту