1329919523 media123936


На сьогоднішній день не вирішеним залишається питання оплати праці працівників бюджетної сфери в 2013 році за ЄТС. Постанови Кабінету Міністрів України «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», якою б визначався б розмір тарифної ставки (посадового окладу) працівника І тарифного розряду ЄТС на 2013 рік, досі не прийнято.
На засіданні Кабінету Міністрів України 23 січня ц.р. прийнято протокольне рішення щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», в якому доручено Мінсоцполітики, Мінфіну, Мінекономрозвитку, Мін'юсту за участю Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні з урахуванням результатів виконання зведеного бюджету України за перше півріччя подати в установленому порядку Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.
Зважаючи на ситуацію, що склалася, Головою СПО об'єднань профспілок Ю.М. Куликом направлено звернення до Кабінету Міністрів України, з наполяганням, що проблема потребує якнайшвидшого вирішення.
Зазначимо, що 17 січня п.р. Голова СПО об'єднань профспілок Ю.М. Кулик звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням прискорити розгляд на засіданні Уряду зазначеного вище проекту постанови.

 

Департамент бюджетної політики та
соціального захисту апарату ФПУ