SANSTANCII

 

Федерація професійних спілок України занепокоєна складною ситуацією щодо невиплати в повному обсязі заробітної плати та інших виплат (вихідної допомоги, компенсації за невикористану відпустку та допомоги на оздоровлення) працівникам закладів охорони здоров'я.

Так, за даними Профспілки працівників охорони здоровя України станом на 01.02.3013 року має місце заборгованість з виплат працівникам ліквідованих установ Держсанепідмслужби у Сумській та Одеській областях, а також працівникам закладів охорони здоров'я у АР Крим. Крім того, галузевою профспілкою проінформовано про незабезпечення в повному обсязі фонду оплати праці працівників вищевказаних закладів у Луганській області.

         У зв’язку з чим Профспілка працівників охорони здоров'я України звернулася до Міністерства соціальної політики України з проханням сприяти у вирішенні зазначених проблем.

         Голова ФПУ Ю.М. Кулик звернувся до Віце-прем’єр-міністра України Грищенка К.І., з проханням вжити невідкладних заходів для усунення порушення трудових прав працівників даної галузі, ліквідації фактів наявності заборгованості із виплати заробітної плати та недопущення її утворення в подальшому.

 

 

Департамент бюджетної політики

                                                                  та соціального захисту