DSC04772

 

10 квітня Голова ФПУ Юрій Кулик мав коротку зустріч з Генеральним директором Міжнародного бюро праці Гаєм Райдером. Він стисло проінформував Гая Райдера про діяльність ФПУ. В свою чергу, Гай Райдер поділився враженнями щодо ходу конференції, а також запитав, чи підтримують українські профспілки пропозицію Міністра соціальної політики України Наталії Королевської стосовно проведення в Україні чергової європейської регіональної конференції. Голова ФПУ заявив, що, на його думку, цю пропозицію міністра підтримають не лише усі українські профспілки, а також і організації підприємців.

Крім того, Юрій Кулик мав зустріч з директором Бюро з питань діяльності  трудящих МБП Деном Кунніа. Під час зустрічі він порушив низку питань, зокрема, щодо дотримання конвенцій МОП, доцільності прийняття нового Трудового кодексу, консолідації зусиль усіх соціальних партнерів з метою якнайшвидшого погашення заборгованості із заробітної плати в Україні тощо.

Відбулися зустрічі з деякими фахівцями МБП департаменту із стандартів. Голова ФПУ також мав перемовини з заступником Генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок Яапом Віненом і з президентом Загальноєвропейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок, Головою ФНПР Михайлом Шмаковим, на яких було обговорене широке коло питань щодо координації зусиль у забезпеченні соціального захисту трудящих.

Сьогодні конференція завершує свою роботу.

 

 

                 Департамент міжнародної роботи апарату ФПУ

 

DSC04773