budivnytstvo-770x616

 

Січень 2019 року розпочався не з росту виробництва, а із вибухового зростання кількості смертельних нещасних випадків в будівельній галузі, - зазначається у Заяві Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

 

Робота на будівельних майданчиках завжди мала характер підвищеної небезпеки. Тому саме суворе виконання правил безпечної роботи роботодавцем і робітниками має стати ознакою будівельної галузі. Наразі, біля 60 будівельників щороку гине на будовах України, ще біля 200 отримують тяжкі травми на робочому місці. Чотири із п’яти робітників не мають офіційного трудового договору із своїм роботодавцем, тому більшість нещасних випадків називають невиробничими, люди залишаються поза захистом трудового законодавства, - наголошує Профспілка і звертається до правоохоронних органів із вимогою взяти розслідування смертей працівників під особливий контроль з метою визначення причин та винуватців нещасних випадків.

Профспілка звертається до Держпраці про справедливе розслідування і недопущення звинувачення робітників в їх смертях на роботі.

 

Текст Заяви додається

 

Прес-центр ФПУ