IMG 20190923 161656

 

23 вересня у Федерації профспілок області відбулася робоча зустріч профспілкового активу з депутатами Верховної Ради України від політичної партії «Слуга народу» на чолі з головою обласної партійної організації «Слуга народу» Дмитром Соломчуком.

 

Нагадаємо, напрямки співпраці ФПО і депутатського корпусу охоплюють практично всі аспекти діяльності профспілчан області. Федерація профспілок області насамперед працює над виконанням зобов’язань, взятих у Територіальній угоді з соціально-економічних питань на 2018-2020 роки, підписаної на чотирьохсторонній основі головами Рівненської обласної ради, обласної держадміністрації, обласного об’єднання роботодавців і Федерацією профспілок Рівненщини. У зв’язку з новими підходами до розвитку економіки, соціальних питань в області, Федерація профспілок області ініціює перегляд і оновлення сторонами соціального діалогу зобов’язань прийнятих в територіальній угоді.

Від профспілок області у зустрічі взяли участь Микола Шершун, голова ФПО, Марія Рожко, заступник голови ФПО, голови обласних галузевих профобєднань області, представник Молодіжної ради ФПО, представники ЗМІ.

 

IMG 20190923 160555

 

Зустріч пройшла у формі діалогу. Під час якого відбулося обговорення питань, які турбують суспільство, це і реформа охорони здоров’я, зняття мораторію на продаж землі, обговорювали і Трудовий кодекс, який новий склад Верховної ради має намір затвердити найближчим часом. Пропозиції до нього та до Державного бюджету профспілкова сторона передала депутатам для вивчення та розгляду у відповідному комітеті. У вступному слові голова ФПО Микола Шершун, ознайомив народних обранців з роботою профспілок Рівненщини, зі шляхами і методами співпраці з депутатами всіх рівнів для забезпечення всебічної дієвої підтримки і захисту трудових та соціально-економічних прав людини праці.

-         Основним пріоритетом в роботі профспілок є: збереження існуючих та створення нових робочих місць, гідна заробітна плата для працюючої людини та безпека на робочому місті. Ми розуміємо, що без зростання економіки неможливо досягти значних результатів у цьому напрямку…

 

IMG 0502


Дмитро Соломчук, голова обласної партійної організації «Слуга народу», народний депутат України, висловив згоду з тим, що бізнес має бути соціально активним і свідомим. Саме взаємодія та співпраця народних депутатів з виконавчою владою, бізнесом, профспілками дасть реальний результат і, в майбутньому, покращить життя добробут українців.

Відповідаючи на питання щодо децентралізації, нардеп зазначив, реформа триває. Подальше об’єднання громад неминуче. Поки що, воно є добровільним. Прозвучало з вуст депутатів побажання більше уваги приділяти розширенню інформаційного простору, залучення в практику роботи новітніх засобів комунікації.

Загалом, сторони соціального діалогу домовилися про співпрацю, продемонстрували відкритість, готовність до діалогу і до спільного вирішення проблем у суспільстві. Найближчим часом планується підписання угоди про співпрацю.

 

Жанна Арсенічева,

Профінформ Федерації профспілок Рівненської області