2013 005 001

 

Організаційною зустріччю з керівництвом Федерації профспілок України та її структурних підрозділів 21 січня розпочалася виробнича практика у ФПУ студентів юридичного факультету Академії праці та соціальних відносин. У зустрічі взяли участь та виступили заступники Голови ФПУ Сергій Українець та Євген Драп’ятий.

У своєму вступному слові Сергій Українець розповів майбутнім юристам про структуру Федерації, головну мету її діяльності, основні завдання, які вона має вирішувати для підвищення ефективності соціально-економічного захисту людини праці. Серед них, підкреслив заступник Голови ФПУ, розвиток та поглиблення соціального діалогу між профспілками, роботодавцями та владою, вирішення таких актуальних питань, як забезпечення гідних та безпечних умов праці, досягнення гідної оплати праці та скорочення, а потім й повної ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати. У всіх цих та інших соціальних питаннях, підкреслив Сергій Українець, вкрай потрібна допомога кваліфікованих і чесних юристів. Тому таке велике значення Федерація профспілок надає саме підготовки високоякісних кадрів у АПСВ.

«Головне завдання профспілок – це активна та наполеглива діяльність на захист людини праці, - зазначив заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий. - Багато уваги профспілки і саме ФПУ приділяють вирішенню проблем молоді – працюючій та студентської. Активну роль у цьому процесі відіграє Молодіжна рада ФПУ. Вам, студентам Академії праці та соціальних відносин, у Федерації будуть надані усі можливості для ефективного закріплення у практичної роботі знань, що були отримані під час навчання, Але й вам треба як можливо активно та якісно вивчати практичний досвід структурних підрозділів ФПУ».

Під час зустрічі кожен структурний підрозділ апарату ФПУ презентував напрями своєї діяльності. Зокрема, керівник департаменту розвитку профспілкового руху Шевченко В.М. ознайомила студентів з рішеннями VI З’їзду ФПУ, актуальними проблемами у профспілковому русі, над вирішенням яких працюють фахівці Федерації.

Завідувачі відділів департаменту проінформували про основні напрями роботи щодо організаційно-статутної діяльності, документаційного забезпечення діяльності виборних органів, зв’язків з членськими організаціями, координації навчання та роботи з молоддю, гуманітарної політики Федерації профспілок України та завдання, над якими вони працюють сьогодні.

Студенти також отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Додамо, що, як розповіла керівник Департаменту правового захисту Ірина Тубєлєць, виробнича практика студентів АПСВ буде відбуватися на протязі двох тижнів переважно у двох департаментах – правового захисту і юридичного забезпечення та корпоративних прав ФПУ. 2 лютого будуть підбити підсумки практики, зроблені висновки та вироблені рекомендації для розширення та поглиблення взаємокорисного співробітництва між ФПУ і АПСВ.

 

Інформаційно-аналітичний центр ФПУ

 

2013 005 017

 

2013 005 018

 

 

2013 005 024

 

2013 005 030

 

2013 005 037