kredit-card 1

Центр соціальних послуг запрошує профспілкових лідерів взяти участь у семінарах-навчаннях щодо популяризації та впровадження програми «Соціальний профспілковий квиток» з метою мотивації профспілкового членства та підвищення рівня соціального захисту членів профспілок.

В ході заходів, які проводяться фахівцями Центру з 15 лютого цього року, представники всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань, первинних профспілкових організацій мають можливість дізнатися про результати останніх досліджень щодо стану профспілкового руху в Україні і світі, особисто поспілкуватись із представниками компаній-партнерів Центру соціальних послуг, отримати консультації щодо укладення договору про співпрацю та замовлення профспілкових квитків в рамках програми, отримати актуалізовані інформаційні матеріали для подальшого використання в організації профспілки, а також отримати відповіді на питання щодо:

 • - використання профспілкового квитка нового зразка в якості інструменту обліку та мотивації профспілкового членства;
 • - безоплатних сервісів та програм лояльності, передбачених програмою «Соціальний профспілковий квиток»;
 • - пільгового добровільного медичного страхування від страхових компаній – партнерів програми - Нафтагазстрах» та «АСКО-ДС»;
 • - пільгових телекомунікаційних послуг (мобільного зв’язку) за ексклюзивним тарифом lifecell «Профспілковий»;
 • - сервісу «Особистий кабінет» Центру соціальних послуг (електронного профспілкового квитка), як засобу комунікації, отримання/обміну
  - інформацією та документообігу для профспілкових організацій та членів профспілок, а також у якості
  інструменту замовлення медичних, туристичних, юридичних та інших послуг зі знижками в режимі он-лайн.
 • - гарантій безпеки персональних даних членів профспілок – учасників програми;
 • - оформлення профспілкового квитка з можливостями платіжної картки з пільговими умовами обслуговування банківського рахунку для членів профспілок, програми лояльності від MasterCard та інш.

 Місце проведення: м.Київ, вул.Раїси Окіпної, буд.2, 3-й поверх готелю «Турист», конференц-зал «Люм’єр».

Найближчий захід відбудеться 12.04.2019 р. Початок о 10:00. Орієнтовна тривалість від 2 до 4 годин. Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації.

Для реєстрації учасників просимо направити інформацію
(ПІБ
, найменування організації профспілки та контактний номер телефону) на
електронну адресу
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Для отримання додаткової інформації прохання звертатися за телефоном гарячої лінії Центру 0-800-210-308, або 067-865-34-38.

 

Довідково:

 

Документи, якими регламентується реалізація проекту:

 

 1. 1.Постанова Президії ФПУ від 30.09.2016 р. № П-4-24
 2. 2.Постанова Президії ФПУ від 28.03.2018 р. № П-14-20
 3. 3.Постанова Президії ФПУ від 18.12.2018 р. № П-17-2

 

Центр соціальних послуг