2013 052 008

На засіданні СПО об’єднань профспілок 14 березня 2013 року розглянуто питання про вирішення фінансування страхових виплат та затвердження регіональних програм відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей на 2013 рік в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. У засіданні взяли участь Голова ФПУ Ю.М.Кулик, заступники Голови ФПУ Осовий Г.В., Кондрюк С.М.

Зокрема було заслухано інформацію першого заступника голови СПО об’єднань профспілок, заступника Голови ФПУ Осового Г.В. та виконуючого обов’язки директора Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Погодіна О.В. Він поінформував про прийняті правлінням Фонду 5 березня рішення та про хід погашення наявної заборгованості по фінансуванню санаторно-курортних закладів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, санаторіїв-профілакторіїв та підготовку до фінансування літнього оздоровлення дітей. Ближчим часом будуть завершені тендерні процедури та укладені договори з оздоровчими закладами на закупівлю путівок на 2-4 квартали цього року.

СПО об’єднань профспілок прийняло рішення про запровадження жорсткого суспільного контролю з боку регіональних структур профспілкових об’єднань та відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності щоденного проходження платежів Фонду, спрямованих на своєчасну виплату по лікарняним листам застрахованим особам, виплату заробітної плати та фінансування ДЮСШ, санаторно-оздоровчих закладів тощо.

 

Департамент соціального діалогу та
соціального страхування апарату ФПУ

 

2013 052 012

2013 052 003

 

2013 052 007

2013 052 013