Изображение 487

 

  В єдності наша сила! Геть руки від профспілкового майна! Дати рішучий відсіч рейдерам від влади! Такі заклики пролунали 26 липня під час профспілкового мітингу біля Окружного адміністративного суду м.Києва.

 

 Він відбувся у рамках акції солідарної підтримки Полтавської обласної ради профспілок під час розгляду судом справи про визнання противоправним та скасування розпорядження КМУ від 11.01.2018 № 13-р «Про передачу будівлі профспілок у м. Полтава Генеральній прокуратурі України».

У пікеті взяли участь представники 16 всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань Полтавської, Рівненської, Київської областей та м. Києва. З трибуни мітингу виступили голова Полтавської обласної ради профспілок Леонід Вернигора, представник ФПУ у Верховної Раді України, народний депутат України Сергій Каплін, заступники Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко і Євген Драп'ятий, профспілкові активісти:

 

37827540 2080394032280541 6190902517723824128 n

 

 - Микола Первак – голова Полтавської обласної організації профспілки автомобільного транспорту та шляхового господарства;

 - Ольга Курінько – голова Полтавської обласної організації профспілки хімічних та нафтохімічних галузей промисловості;

- Дмитро Петров – член президії обласної організації профспілки харчової та переробної промисловості, депутату Полтавської обласної ради;

- Анатолій Аксьоненко – заступник голови Полтавської обласної організації працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України;

- Ігор Любаренко – профспілковий адвокат Київської міської ради профспілок та ін.

 

Изображение 484

 

Усі вони висловили рішуче НІ спробам порушення законних прав профспілок та привласнення у різних областях України будинків профспілок, профспілкових навчально-методичних центрів, закладів профоздоровниць, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та учбово-спортивних баз, готелів і турбаз, інших об'єктів, що належать профспілкам.

Після відкриття судового засідання згідно з встановленою процедурою на прохання позивача до справи у якості 3-ї особи було залучено прокуратуру Полтавської області, що стало підставою відкласти підготовче засідання суду та призначити наступну дату його проведення на 15 серпня ц.р.

 

Изображение 479

 

- Профспілкові об’єкти, що через механізм прийняття розпоряджень КМУ та Фонд держмайна передаються у розпорядження іншим суб’єктам господарювання або органам державної влади, історично належать профспілкам, - на цьому наголосив Голова ФПУ Григорій Осовий після судового засідання, в якому він брав участь.- Ми абсолютно переконані в тому, що ті об’єкти, які сьогодні відбираються у професійних спілок, належать їм на праві власності, бо вони побудовані на кошти спілчан. Щодо остаточного законодавчого врегулювання майнового статусу профспілок ФПУ працює у контакті з КМУ, з правоохоронними органами, з міжнародними організаціями, Уповноваженим ВР з прав людини, готуються подання до верховного комісару з прав людини Міжнародної організації праці.

- Я переконаний, що верховенство права і сила правди й законності мають бути домінуючими при розгляданні таких справ,- сказав профспілковий лідер.

 

На завершення акції її учасники прийняли спільну Заяву профспілок.

 

Отже, боротьба продовжується!

 

 Изображение 480

   Изображение 498

Изображение 486

 

 Изображение 488

Изображение 481

 

IMG 2172

 

 Прес-центр ФПУ

 

 

 

 

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 wlkjlk235sflke4