Б1

 

Враховуючи численні бурхливі обговорення на тему медичного страхування під час зустрічей із представниками профспілкового активу у різних областях України, та усвідомлюючи потребу у підвищенні рівня захищеності членів профспілок у сфері медичного та фармацевтичного обслуговуванння, Центр соціальних послуг ініціював запровадження спеціальних пільгових умов страхування для членів профспілок у найбільшій в цій сфері компанії «Нафтагазстрах».

 

Завдяки укладеному нещодавно  Меморандуму про співпрацю із компанією «Нафтогазстрах» відтепер кожен член профспілки за наявності соціального профспілкового квитка має можливість прийняти участь в програмі  медичного страхування на пільгових умовах: за 100 - 150 грн. на місяць (1200-1800 гривень в рік), він отримує  страхове покриття в межах віповідно 80 000 і 100 000 гривень на майже весь спектр медичної допомоги, включаючи складні високоспеціалізовані та високовартісні види лікування.

 

Б

 

 

Про цю екслюзивну пропозицію для учасників програми «Соціальний профспілковий квиток» найбільша у сфері добровільного медичного страхування компанія «Нафтагазстрах», розповів її Генеральний директор Антон Кіяшко:         «Для членів профспілок, які є користувачами послуг Центру соціальних послуг за наявності соціального профспілкового квитка, наша компанія готова запропонувати унікальний страховий продукт – «Профспілковий», який за мінімально можливу ціну передбачає надзвичайно широкий спектр медичних послуг, і включає у себе амбулаторно поліклінічну допомогу, всю стаціонарну допомогу, хірургічні операції, невідкладну стоматологічну допомогу».  За словами  А.Кіяшко, страховому покриттю також підлягають операції на серці і серцевих судинах, протезування суглобів та кришталика, хіміотерапія, комп’ютерна та магнітно резонансна томографія, ендоскопічні операції тощо.

 

Б2

 

Довідково

 

Компанія працює на ринку вже 23 роки, має високий рейтинг фінансової надійності і є учасником Ліги страхових організацій та членом її президії.

 

Головна спеціалізація – медичне страхування. Сьогодні компанія обслуговує найбільшу в Україні кількість застрахованих - майже 300 тисяч осіб, працює більше ніж з 1500 медичних та фармацевтичних закладах на всій території України. Кожен день по добровільному медичному страхуванню компанією урегульовується близько 500 страхових випадків, а за останні 10 років вже урегульовані більше 1,5 млн. страхових випадків і виплачені більше 1 млрд. грн. страхових відшкодувань. Компанія має власний медичний асистанс і повністю контролює весь процес отримання медичної допомоги кожної застрахованої особи, починаючи з моменту звернення її по допомогу і закінчуючи випискою з лікарні.