НБ

 

Спектр юридичних послуг програми «СОЦІАЛЬНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КВИТОК» розширено новими видами правової допомоги – новий партнер програми Юридична компанія «НАДІЙНИЙ БІЗНЕС» надаватиме професійну допомогу на пільгових умовах членам профспілок, які здійснюють підприємницьку діяльність, а також профспілковим організаціям – учасникам програми.

В рамках програми компанія «НАДІЙНИЙ БІЗНЕС» пропонує повний спектр юридичних та бухгалтерських послуг: реєстрація, бухгалтерський облік, подання звітності, супровід при проведенні податкових перевірок, оскарження податкових повідомлень-рішень або інших рішень контролюючих органів в адміністративному і судовому порядку. Фахівцями компанії здійснюється також експертна оцінка доцільності та ефективності тієї чи іншої підприємницької ідеї, консультації з оподаткування та ведення обліку.

За умовами договору про співпрацю із ЦЕНТРОМ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ учасникам програми СОЦІАЛЬНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КВИТОК надаватимуться знижки на всі види послуг в розмірі 10% для фізичних осіб і 5% для організацій профспілок.

 

Інформація про партнера:

Юридична компанія «НАДІЙНИЙ БІЗНЕС» надає послуги малому та середньому бізнесу понад 3 роки на всій території України. На рухунку компанії 38 виграних податковіх спорів, 1958 - внесено змін, 1128 зареєстрованих та 378 ліквідованих суб’єктів підприємницької діяльності.

    

Центр соціальних послуг